Firmanızı ya da şahsınızı zedeleyecek haberleri kaldırtmak isterseniz buraya başvurun

Firmanızı ya da şahsınızı zedeleyecek haberleri kaldırtmak isterseniz buraya başvurun

İnternette eğer firmanızı olumsuz etkileyecek bir habere rastladı iseniz, böye bir durumda Distile adresinden içerik kaldırma hizmeti satın alabilirsiniz. Müşterilerine internetten içerik kaldırma hizmeti sunan Distile sayesinde, kaldırılmasını istediğiniz her türlü içerik ivedilikle internet ortamından kaldırılır.

Sizin görüntülerinizi içeren bir videoya Youtube sitesinde rastlarsanız da yine bu konuda Distile firmasından hizmet alabilirsiniz. Distile sayesinde, Youtube videosu sildirme fırsatı bulabileceksiniz.

Haber kaldırmanız gerekiyor ise, artık hangi firmaya başvurmanız gerektiğini biliyorsunuz. Distile sayesinde, şahsınıza ya da markanıza yönelik olumsuz haberler, ortadan en hızlı şekilde kaldırılacaktır.

Sadece internetten içerik kaldırma konusunda değil, telif hakkı koruma ve online itibar yönetimi konusunda hizmetleri de yine distile.com.tr adresinden alma şansınız olabilir. Sinema filminizin internete düşmesini istemiyorsanız, hakkınızda çekilen ve rahatsızlık duyduğunuz videoların internette olmasını arzu etmiyorsanız, bunun için Distile tarafından sunulan distilasyon hizmetlerine başvurabilirsiniz.

İnternetten haber kaldırma konusunda çok sayıda başarılı çalışma, Distile tarafından yapılmıştır. Distile, 2010 senesinde kurulmuş ve 7 yıldır bu konularda hizmet sunan bir firma olarak nitelendirilebilir. Bu firmaya ulaşmak isteyenler, hemen 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilir.

Distile firmasının sunmuş olduğu wordpress blog silme, haber kaldırma, Youtube video kaldırma gibi hizmetler ile ilgili kafanıza takılan sorular olduğu takdirde, bu soruları az önce belirtmiş olduğumuz telefon numarasını arayarak sorabilirsiniz. Tüm sualleriniz Distile yetkililerince en detaylı biçimde yanıtlanır.

Artık haber sildirmeniz icap ederse, hangi firmaya başvurmanız gerektiğini biliyorsunuz. Çevrenizde, hakkında olumsuz haberler çıkan bir tanıdığınız bulunuyor ise, ona bu konuda Distile adresini önermeyi unutmayınız.

Distile.com.tr adı altında faaliyet gösteren site içerisinde, distilasyon konusu ile ilgili son derece aydınlatıcı makaleler yer almaktadır. İnternetten içerik kaldırma ve online algı yönetimi konusunda herkesin bilmesi gereken hususlar, bu sitede ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Distile firmasından hizmet almadan evvel, distile.com.tr isimli web adresi içerisinde kendine yer bulan bu paylaşımlara gözatmanızı tavsiye ediyoruz.

Firma adresi: Prof. Dr. Bülent Tarcan Caddesi No:14 Kat:1 Güngen İş Merkezi Fulya, Şişli, İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir