Popüler Fotoselli Kapı Markaları

Popüler Fotoselli Kapı Markaları

Fotoselli kapılar geçmişten günümüze hayatımızı kolaylaştıran aynı zamanda güvenliğimizi üst düzeyde tutan ve son yıllarda kendisini teknolojiyle beraber geliştirmiş otomatik kapı sistemleridir. Fotoselli kapılar kalabalığın fazla olduğu yerlerde ve endüstriyel kullanıma yatkın olan kapılardır. Fotoselli kapı sistemleri yapısal olarak ölçülere göre imal edilmektedir. İstenilen yere göre tasarlanabilmesi için belirli bir boyda ve genişlikte kesilmesi gerekmektedir.
Birçok modeli olduğundan dolayı istenilen tasarıma uygunluk sağlar ve iş yerlerinize şıklık kazandırır aynı zamanda sürekli güncellik imajı verir. En büyük üstünlükleri geçiş kolaylığı sağlamak, iş yerinde ısı kaybını engellemek ve enerji tasarrufu sağlamak olan Daihatsu fotoselli kapı sistemlerini Kapıuzmanı otomasyon sistemleri olarak hizmetinize sunmaktayız.
Fotoselli kapılara aynı zamanda bir takım eklentiler yapmakta mümkün. Örneğin ComaDoor fotoselli kapı sistemlerini parmak izi okuma cihazları, şifreli geçiş cihazları gibi güvenlik ekipmanlarıyla birleştirebilirsiniz.
Fotoselli kapıların çalışma prensibini kısaca anlatmak gerekirse üst kısmında bulunan radar ile hareketi algılar ve açma kapanma işlemleri yapar. Radarı içeriye alırsanız sadece içeriden açılabilir, dışarıya alırsanız sadece dışarıdan açabilirsiniz. Dolayısıyla güvenlik ekipmanlarıyla birleştirme işlemi yapılmak istendiğinde radar bir çıkışa alınır, girişe de parmak izli ya da kartlı şifreli cihazlar koyularak fotoselli kapı güvenlik ekipmanlarıyla birleştirilebilir. Sonuç itibariyle dışarıdan girmek isteyen kişi parmak izini ya da şifresini kullanarak girebilir, çıkış yaparken de radar hareketi algılayarak kapıyı açar ve çıkış gerçekleştirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir